22
Правила дорожнього руху
Райдужне місто кличе Рубі, аби розчистити затор. Щоб допомогти, Рубі має показати, як безпечно пересуватись на дорозі і не створювати затори.
23
Купа локшини
У Райдужному місті – щорічний фестиваль локшини. Усі так на нього чекали, але подія опинилась під загрозою зриву. Чи зможе Рубі допомогти?
24
Не побачу – не повірю
Мер Верес каже Рубі, що у Кікі – серйозна проблема і це треба побачити на власні очі, щоб повірити!
25
Кольорове охолодження
Серце Чоко засяяло – і Рубі вирушає на допомогу. На щастя, нікого рятувати цього разу не потрібно – Райдужне місто хоче весело провести час з Рубі.
26
Інспектор манежу Рубі
У Райдужному місці стався нещасний випадок, через який Джина закинула акробатику, боячись зашкодити комусь. Рубі спробує їй допомогти.
27
Погана зачіска
Рубі з Чоко застали жителів Райдужного міста сумними і в сльозах. Виявляється, в Джессі великі проблеми з волоссям. Їй потрібно до салону краси, але дівчинка страшенно боїться!
28
Прохолода-насолода
Рубі вже збиралась спати, як раптом серце Чоко засяяло! В Райдужному місті усі готуються до фестивалю льодяних скульптур. І тільки Джессі не радіє святу...
29
Велика дитина
У Райдужному місті – серйозна проблема: Джессі ледь не затопила сльозами все місто! Але як мала дитина могла таке зробити?
30
Привселюдне перепрошення
Дзвіночок припустився жахливої помилки і каже, що містер Лінивець ніколи йому не пробачить. Невже Дзвіночок назавжди втратив найкращого друга?
31
Загублений скарб
З корони принцеси Кікі зник коштовний камінь. Оскільки знайти його не змогли, Рубі та друзі відправляються на пошуки скарбів.