Райдужна Рубі

Райдужна Рубі

Запрошуємо у світ Райдужної Рубі, де відбуваються справжні дива, оживають іграшки та здійснюються мрії. Коли у ведмедика Чоко засяє серце, Рубі знає, що у Райдужному місті потрібна її допомога!
24
Не побачу – не повірю
Мер Верес каже Рубі, що у Кікі – серйозна проблема і це треба побачити на власні очі, щоб повірити!
25
Кольорове охолодження
Серце Чоко засяяло – і Рубі вирушає на допомогу. На щастя, нікого рятувати цього разу не потрібно – Райдужне місто хоче весело провести час з Рубі.
26
Інспектор манежу Рубі
У Райдужному місці стався нещасний випадок, через який Джина закинула акробатику, боячись зашкодити комусь. Рубі спробує їй допомогти.
27
Погана зачіска
Рубі з Чоко застали жителів Райдужного міста сумними і в сльозах. Виявляється, в Джессі великі проблеми з волоссям. Їй потрібно до салону краси, але дівчинка страшенно боїться!
28
Прохолода-насолода
Рубі вже збиралась спати, як раптом серце Чоко засяяло! В Райдужному місті усі готуються до фестивалю льодяних скульптур. І тільки Джессі не радіє святу...
29
Велика дитина
У Райдужному місті – серйозна проблема: Джессі ледь не затопила сльозами все місто! Але як мала дитина могла таке зробити?
30
Привселюдне перепрошення
Дзвіночок припустився жахливої помилки і каже, що містер Лінивець ніколи йому не пробачить. Невже Дзвіночок назавжди втратив найкращого друга?
31
Загублений скарб
З корони принцеси Кікі зник коштовний камінь. Оскільки знайти його не змогли, Рубі та друзі відправляються на пошуки скарбів.
32
Загадкові вареники
Рубі та Чоко прибули до Райдужного містечка у новорічну ніч і побачили, що усі дещо шукають. Виявляється, мер Верес та Дзвіночок випадково порвали дуже важливий рецепт найсмачніших святкових вареників!
33
Як посадити сад
Прибувши у Райдужне місто, Рубі зустріла забрудненого мера Вереса. Виявляється, у палаці принцеси Кікі сталася невеличка криза.