32
Загадкові вареники
Рубі та Чоко прибули до Райдужного містечка у новорічну ніч і побачили, що усі дещо шукають. Виявляється, мер Верес та Дзвіночок випадково порвали дуже важливий рецепт найсмачніших святкових вареників!
33
Як посадити сад
Прибувши у Райдужне місто, Рубі зустріла забрудненого мера Вереса. Виявляється, у палаці принцеси Кікі сталася невеличка криза.
34
Загадкові подарунки
У Райдужному місті з’явилось дерево подяки. Одночасно з його появою в місті почали відбуватись дива: щоразу, як хтось виказував вдячність – з’являвся подарунок!
35
Зупинка потяга
Халепа в Райдужному місті: виходить з ладу новесенький потяг і пасажири опиняються в небезпеці! Рубі з Чоко мчать їм на допомогу.
36
Всі нарядні
Пейдж збирається влаштувати показ мод у театрі Райдужного міста, але раптовий «фруктовий дощ» зіпсував усі речі. Схоже, показ доведеться відмінити.
37
Райдужна хвиля
Сьогодні в Райдужному місті унікальний день: на Райдужному озері з’явиться Райдужна хвиля. Це неможливо пропустити!
38
Найкраща домашня тваринка
Дзвіночок ніде не може знайти свого друга – найкращу, найдобрішу і найвеселішу рибку Тедді. Каже, що його домашня тваринка кудись пішла і зникла. Але як рибка могла кудись піти?
39
Королівська вечірка
Принцеса Кікі запросила в гості давнього друга – принца Фредеріка. Вона влаштувала для нього бал у ресторані Райдужного міста, але все марно: Фредерік сумує!
40
Оце так безлад!
Райдужне місто раптом стало мокрою, слизькою, кольоровою дірою! Мешканці розгублені, без допомоги Райдужної Рубі їм не обійтись!
42
Рубі та чудовисько
В Райдужному місті відбувається фестиваль квітів. Кожен створив особливу композицію, а мер Верес мусить обрати найкращу з них. Зробити це дуже складно, тому Верес кличе на допомогу Рубі.