Райдужна Рубі

Райдужна Рубі

Запрошуємо у світ Райдужної Рубі, де відбуваються справжні дива, оживають іграшки та здійснюються мрії. Коли у ведмедика Чоко засяє серце, Рубі знає, що у Райдужному місті потрібна її допомога!
34
Загадкові подарунки
У Райдужному місті з’явилось дерево подяки. Одночасно з його появою в місті почали відбуватись дива: щоразу, як хтось виказував вдячність – з’являвся подарунок!
35
Зупинка потяга
Халепа в Райдужному місті: виходить з ладу новесенький потяг і пасажири опиняються в небезпеці! Рубі з Чоко мчать їм на допомогу.
36
Всі нарядні
Пейдж збирається влаштувати показ мод у театрі Райдужного міста, але раптовий «фруктовий дощ» зіпсував усі речі. Схоже, показ доведеться відмінити.
37
Райдужна хвиля
Сьогодні в Райдужному місті унікальний день: на Райдужному озері з’явиться Райдужна хвиля. Це неможливо пропустити!
38
Найкраща домашня тваринка
Дзвіночок ніде не може знайти свого друга – найкращу, найдобрішу і найвеселішу рибку Тедді. Каже, що його домашня тваринка кудись пішла і зникла. Але як рибка могла кудись піти?
39
Королівська вечірка
Принцеса Кікі запросила в гості давнього друга – принца Фредеріка. Вона влаштувала для нього бал у ресторані Райдужного міста, але все марно: Фредерік сумує!
40
Оце так безлад!
Райдужне місто раптом стало мокрою, слизькою, кольоровою дірою! Мешканці розгублені, без допомоги Райдужної Рубі їм не обійтись!
42
Рубі та чудовисько
В Райдужному місті відбувається фестиваль квітів. Кожен створив особливу композицію, а мер Верес мусить обрати найкращу з них. Зробити це дуже складно, тому Верес кличе на допомогу Рубі.
43
Фокуси з капелюхами
В Райдужне місто прилетіли пташки і стрибають на голови містянам. Жителі наче й не проти цього, але проблема полягає в тому, що вони увесь час зісковзують.
44
Танці на льоду
Райдужне місто планувало розваги на озері, але на дворі раптом стало так холодно, що озеро замерзло. Усі дуже засмутились. Чи можна якось виправити ситуацію?