43
Фокуси з капелюхами
В Райдужне місто прилетіли пташки і стрибають на голови містянам. Жителі наче й не проти цього, але проблема полягає в тому, що вони увесь час зісковзують.
44
Танці на льоду
Райдужне місто планувало розваги на озері, але на дворі раптом стало так холодно, що озеро замерзло. Усі дуже засмутились. Чи можна якось виправити ситуацію?
46
Бульбашка-пастка
Дзвіночок зібрався прийняти ванну і застосував дуже пінисту піну для ванни. Бульбашки були такими великими, що одна з них «полонила» Дзвіночка!
47
Дім, любий дім!
Через густий туман корабель Джини випадково задів дерево, на якому був будиночок Феліції. Будиночок впав і розбився. Де ж тепер житиме Феліція?
48
Змішані фрукти
У Джини зламалася шербетниця – якимось чином у контейнер потрапили сторонні речі. Як таке могло статися? І невже тепер ніхто не поласує смачним шербетом?
49
Весела ферма
Дзвіночок з’їв якийсь новий фрукт, який йому страшенно сподобався. Тепер Дзвіночок його скрізь шукає, але нічого не знаходить.
51
Зліт
Маленькі зірочки втекли з дому в пошуках пригод та загубились в темряві. Побачивши світло в Еллі, вони прибігли до неї. Райдужне місто кличе Рубі, аби вона теж познайомилась з чарівними пустунами.
52
Справжня коштовність
Принцеса Кікі отримала в подарунок від принца Фредеріка неймовірної краси самоцвіт, а Дзвіночок випадково його розбив.