Я і мій робот

Я і мій робот

Ласкаво просимо у місто майбутнього! На перший погляд – нічого незвичного: у повітрі не шугають авто, по вулицях не блукають зомбі та прибульці. Тут діти ходять до школи, грають одне з одним, батьки займаються своїми дорослими справами. І все-таки певні зміни відбулись. Ежен та його друзі нам усе покажуть.
41
Детектор
Містер Ніклс готує сюрприз для Ежена: церемонію нагородження за перемогу в конкурсі робототехніки з програмою «Чіп – детектор брехні». Мая і Джозеф мають привести друга у спортзал о 15:00, але в Ежена зовсім інші плани.
42
Оце так подарунок!
Чіп верзе якусь нісенітницю! Каже, що містер Ніклс наказав йому принести борд Джозефа, всю ніч на ньому катався, а потім підмінив суперборд на свій скейт.
43
Лазерна гра
Крута подія – лазерна гра – відбудеться вже сьогодні! Команди готові, час починати.
44
Близькі контакти 3.0 рівня
Ежен з Джозефом винайшли радіо-астрономічний модуль для пошуку сигналів НЛО.
45
Кастинг
Найпопулярніший виробник жувальних гумок хоче зняти свою наступну рекламу у школі Ежена. Містер Ніклс оголошує кастинг. Хто стане суперзіркою?
46
Жахіття Ніклса
В містера Ніклса запланована важлива зустріч, перед якою він ніч не спав через жахіття. Тепер директор більше схожий на зомбі з його снів, ніж на людину.
47
Істина в труді
Джулія ніколи не грала у футбол, не каталась на борді, а після уроків вона вирішує нелінійні рівняння і безкінечну матрицю. Ежен, Джозеф та Мая вирішили допомогти подрузі трохи розслабитись.
48
Спокійно. Усе під контролем
Щоб врятувати Чіпа, Ежен вдався до певних махінацій, але забув після себе сховати кінці у воду.
49
Маскарад
Отримавши якийсь пакунок, Містер Ніклс став дуже дивним: не боїться перевірок, встановив собі пам’ятник, найняв персональних золотих роботів і став таким мегакрутим, що набрав 100000 очок у космозалізяках.
50
Малюк 2.0
Кевін знайшов на звалищі мімімішного робота, а Ежен подарував йому старий процесор Чіпа. Одна помилка – і няшка обертається на робота-монстра!