Я і мій робот

Я і мій робот

Ласкаво просимо у місто майбутнього! На перший погляд – нічого незвичного: у повітрі не шугають авто, по вулицях не блукають зомбі та прибульці. Тут діти ходять до школи, грають одне з одним, батьки займаються своїми дорослими справами. І все-таки певні зміни відбулись. Ежен та його друзі нам усе покажуть.
30
Парад роботів
На зв’язок зі школою виходить Око, аби нагадати містеру Ніклсу про святкування дня робота. Директор про захід зовсім забув і вирішує перекласти організацію на студентів.
31
Невидима стіна
Чіп опинився у пастці з невидимих стін, яку сам же випадково і створив. Він ще не знає, що рятувати його нікому – стіни стоять по всій школі і щосекунди їх стає більше!
32
Рожевий вівторок Рубі
Похмуру Рубі не впізнати: чорний одяг змінила на рожевий, співає, сміється, а свого таргана викинула на склад металобрухту.
34
Що далі, то гірше
Мая і Джозеф сильно посварились. Від їхньої ворожнечі почали страждати усі в школі. І що далі, то гірше!
35
Цінний перстень
Джозеф поцупив у Кевіна дещо цінне і особливе, чим, звісно, дуже його засмутив. Виправити ситуацію буде непросто.
36
Ежен – суперзірка
Ролик з танцюючим Еженом "порвав" мережу. Він став справжньою суперзіркою, а Вінс гризе собі лікті – саме він запостив це відео.
37
Як у кіно
Чіп в розпачі: йому не дісталась головна роль у фільмі Ежена, натомість він гратиме дурнуватого робота.
38
Жабозавр
Тюльпан зникла, услід за нею – Рубі, а потім, на очах у студентів, якийсь монстр схопив Кевіна. Директору теж не пощастило – його з’їли.
39
Намагнічений
Студентам потрібно створити прилад на основі магнітів. Працювати потрібно в парі, яку викладач обере за принципом притягнення протилежностей.
40
Спритний злочинець
Хтось спробував зламати комп’ютер міс Роуз, щоб отримати запитання до тестів. Спритного злочинця шукає вся школа.