Пірати по сусідству

Пірати по сусідству

Аррр! Нудонсі, зустрічай прикольну сім’ю піратів! Веселі-Роджери назавжди викреслили спокій з життя колись тихого містечка, а юний Джим зі своїми чудернацькими ідеями став справжнім скарбом для місцевої дітвори.
12
Іменем закону
Пірати трохи нашкодили Віннерам і ті забрали в них майже усе! Веселі-Роджери перебираються до Робертсів, а Джим з Матильдою планують помсту.
13
Професія моєї мрії
В учнів – виробниче стажування: Алексія продає морозиво, Джулія працює у бібліотеці, Джим став поліцейським, а Матильда – піраткою!
14
Тривога! Пірат захворів
Кажуть, що пірати не хворіють, але що тоді відбувається з Джимом? У нього на язику з’явились червоні плями, очі пожовтіли. Ґулька вирішує рятувати брата нутрощами тріски, але є й інший вихід…
15
Пірат у пов’язці
В Нудонсі з’явилась жахлива піратка у пов’язці. Вона атакувала Чорну діру, викрала Макса та Алексію, ще й переманила до себе Ґульку!
18
Школа піратів
Матильда намагається покращити свої оцінки в школі, але їй ніяк не вдається. Джим вирішує допомогти подрузі у дуже цікавий спосіб. І це подіяло! Тепер всі учні хочуть дізнатись таємницю пірата.
19
Секрет місіс Бевен
У місіс Бевен є великий секрет. Чому вона так дивно реагує на слово «курчатко»?
20
Атракціон
Нудонсі чекає на туристів, але ніхто не їде. Усі помчали в Безладонсі, бо там встановили крутий атракціон.
21
Герой Джим
Усе в Нудонсі перевернулось з ніг на голову: Джим – герой, а Матильду ненавидить усе місто.
22
Проклятий скарб
Матильду переслідують невдачі. Невже скарб, який вона знайшла, дійсно проклятий?! Дід каже, що піратські вроки не діють на сухопутних, але йому ніхто не вірить.
23
Капітан Ґулька
Ґулька піднімає заколот: тепер вона буде капітаном і всі слухатимуться тільки її!